Сьогодні я напишу черговий пост про те, що вам може допомогти заощадити в Америці, а саме – про знижки в США. Близько року тому я робила відео про ebates, вебсайт, за допомогою якого можна отримати кеш-бек на онлайн покупки в тисячах магазинах, туристичних порталах, готелях і т. д. Сьогодні я розповім про оффлайн спосіб заощадити, і цей спосіб – Entertainment Book. Я дізналася про цю книгу в позаминулому році і вона дозволила мені заощадити сотні доларів на щоденних витратах і на подорожах.

– це американський трейдмарк дисконтної програми. Вони випускають щорічну Entertainment Book – це книга знижок, або як їх в Америці називають, coupons. У цій книзі зібрано знижок на більш ніж $15,900. Entertainment Book випускається в більш ніж 100 різних видань для різних штатів і міст. Тобто в кожній книзі є локальні знижки для саме того місця де ви живете, хоча є також і національні знижки, про це я розповім трохи пізніше. Також, коли ви купуєте книгу, ви отримуєте доступ на сайт, на якому розміщено багато додаткових знижок. Всі знижки дійсні протягом року з моменту покупки книги.
Entertainment Book складається з кількох розділів:
1. Fine Dining – знижки на хороші ресторани у вашому сусідньому місті. Знижки у цьому розділі зазвичай бувають за типом “замовивши одну страву, другу ви отримуєте безкоштовно”, і в залежності від ресторану, виходить економія від $15 до $25.
2. Casual & Family Dining – знижки на сімейні ресторани і піцерії. Потрібно зауважити, що знижки є як на локальні ресторани, так і на національні мережі типу Round Pizza, IHOP і т. п. Знижки цього розділу можуть бути як “дві страви за ціною одного”, так і “мінус” $5 або $10 з чека, або 10-50% знижки з чека.
3.Fast Food Dining – знижки на фастфуди, включаючи великі мережі типу McDonalds, Taco Bell, Burger King, Subway і т. п. Види знижок такі ж, як і в сімейних ресторанах і піцеріях.
4. Entertainment & Sports – знижки на локальні розваги та спортивні заходи. Це мій найулюбленіший розділ – в ньому знижки на кінотеатри (два квитки за ціною одного), на боулінг (дві гри за ціною однієї, або мінус $2 Extreme Bowl Session), фітнес клуби, на гру в гольф, катання на ковзанах, на музеї, театри, концерти, загалом, на все, що тільки можна собі уявити. Люблю цей розділ найбільше, тому що завдяки йому я дізнаюся гарні та цікаві місця по-близькості.
5. Wineries – цей розділ буде далеко не в кожній книзі, але оскільки я живу в північній Каліфорнії і тут багато винних заводів і виноградників, у Entertainment Book мого міста є цей розділ. В ньому 20% знижки на купівлю вина у більш ніж 20-ти wineries і на безкоштовні дегустації в деяких з них.
6. Travel – подорожі, ще один дуже корисний розділ, який з лишком окупить витрачені на книгу гроші. В цьому розділі знижки на все, що пов’язане з подорожами, а саме:
– знижки на пам’ятки різних міст – знижка 25% на квиток в Legoland в Чикаго і південної Каліфорнії, знижки в музей Мадам Тюссо в Нью-Йорку і Лас-Вегасі, безкоштовний квиток в аквапарк Aquatica в Орландо при покупці квитка в SeaWorld і т. п.;
– знижки на найбільші туристичні портали типу Hotwire, CheapOair, Expedia, і т. д. – тут знижки на перельоти, так і на готелі та рент машин (мінус $20 за готель, мінус $15 за квиток, мінус $15 за рент машини тощо) і знижки такого плану є на кілька порталів;
– знижки на авіаперевізників – American Airlines – мінус $10 з квитка на кожну людину;
– знижки на круїзи – до $400 знижки на CruisesOnly;
– знижки на мережі готелів – практично всі найбільші мережі і портали готелів, включаючи Wyndham, Holiday Inn, Ramada, Best Western, MGM, Aston та багато інших, знижка від 10 до 20% з кращого тарифу, який ви знайдете;
– знижки на всі великі компанії за ренту машин – Budget, Avis, Alamo, Enterprise, Hertz, National – можливість як зробити беспланый апгрейд машини, так і отримати 20% знижку або знижку в $15-25.
7. Retail & Services – знижки на магазини і сервіси (не онлайн покупки). Знижки від $10 до $60, або від 10%-30% на магазини типу Gap, New York & Comapny, Aeropostale, Wet Seal, Rainbow, Arden B., JCPenney, Payless, Famous Footwear, Foot Locker, Sport Authority, Bed Bath and Beyond і багато інших, а також сервіси за типом фотографії, оптики, ремонту машин, зміни масла і т. п.
8. Retail Online – це вже знижки на онлайн покупки від $10 до $25, або від 10% до 50% в найбільших американських онлайн магазинах за типом Overstock, dick’s, Shoes.com, Shoebuy.com, Beauty.com, Drugstore.com, Barnes & Noble і багатьох інших.
Entertainment час від часу роблять різні знижки на свою книгу. Ще пару днів тому вона коштувала $30 (я купувала її в кінці минулого року за $35), але зараз вони роблять промоушн на тиждень, протягом якого можна замовити Entertainment Book будь-якого регіону Америки за $19.99 + безкоштовна доставка. Нагадую, промоушн триватиме тиждень, тому ті, хто прочитають цю статтю пізніше, не дивуйтеся що ціна інша. Я дуже рекомендую Entertainment всім, хто хоче заощадити. Я вже кілька разів окупила вартість книги завдяки знижкам в ресторани і на розваги. У минулому році під час нашого переїзду до Каліфорнії, ми заощадили, кілька сотень доларів на готелі та ренті машини. Тому це непогана інвестиція для тих, хто любить економити. І навіть якщо ви не живете в Америці, а приїжджаєте по Work & Travel, або просто як турист, раджу купити Entertainment Book на той регіон куди їдете – вона допоможе не тільки заощадити, але і побачити що цікавого є по близькості – які ресторани, розваги та цікаві місця можна відвідати.