Як вибрати відпочинок

Варіативність відпочинку є ключовим моментом у виборі місця для проведення довгоочікуваного відпочинку; відпочинок в Карпатах в цьому відношенні перевершує багато європейських курортів. Любителі тиші можуть зробити невелику, релаксуючу прогулянку по лісі або горах; усамітнитися і відпочити не тільки тілом, але і душею. Затятим шанувальникам екстриму надається можливість вдосталь накататися на лижах або сноуборді взимку, а влітку – спуститися на каное по гірській річці. Хочемо порекомендувати замовити Трансфер буковель

Відпочинок в Карпатах дійсно має безліч по-справжньому унікальних і дивовижних місць, які залишають по собі лише приємні, теплі спогади. Зустрічають же численних туристів в Карпатах з унікальним, напевно, істинно гірським гостинністю, яке знайшло популярність не тільки серед жителів України, а й відпочиваючих з інших країн. Одним з найбільш відомих карпатських курортів є Буковель. Це дуже молодий (недавно виповнилося всього десять років з моменту відкриття), але в той же час перспективний, курорт, який за такий невеликий час встиг знайти величезну популярність і визнання. Пояснення цьому лише одне – в Буковелі були створені умови для відпочинку цілий рік. Варто також згадати досить розвинену інфраструктуру для приємного відпочинку і розваг.

Гості курорту можуть розташуватися в сучасних і комфортабельних готелях і приватних садибах, а місцеві природно-кліматичні умови зроблять їх відпочинок не тільки приємним, але і корисним. Спочатку Буковель створювався виключно, як центр зимового та гірськолижного туризму Карпат, та й популярність була придбана саме в такій своїй якості, з цієї причини можливості зимового відпочинку тут майже необмежені. Курорт розташовується біля підніжжя гір, які оповиті мережею гірськолижних трас. Вони розрізняються між собою рівнями складнощами, тому новачки і досвідчені відпочиваючі можуть підібрати трасу за своїми можливостями, що принесе найбільше задоволення від спусків.

Всі, без винятку, схили обладнані новітніми абсолютно безпечними підйомниками, що дає можливість туристам без зайвих зусиль підніматися до початку будь-якої траси знову і знову. Досвідчені гірськолижники та сноубордисти можуть відвідати спеціальні місця – траси «Могул», «Салом-гігант», «Big-Airbag», сноупарк. Також у розпорядженні відвідувачів Буковеля тюбінг, прокат снігоходів і квадрациклів, каток, атракціон «Зорб» і багато іншого. Незвичайною новинкою став австрійський велосипед-сноубайк. А ось любителі чогось надзвичайного (аля-гірськолижна екзотика) можуть покататися на собачих упряжках.

Тобто, якщо висловитися в “двох словах”, то веселе і незабутнє проведення часу туристам в Буковелі забезпечено. Вільний від активного відпочинку час відпочиваючі можуть витратити на розважальні центри курорту: ресторани, дискотеки, SPA-центри, бари, кінотеатри та інші не менш захоплюючі заклади. Розважальну програму відпочинку в Буковелі можна “розбавити” оздоровчими процедурами, для цього тут надаються найсучасніші технології.

Крім того, тут діють лікувальні мінеральні води, доступні кожному відвідувачу. Також, є можливість скуштувати колорит західно-української кухні, дізнатися культуру та історію Закарпаття і подивитися на пам’ятки самих Карпат. Дивовижний Гуцульський край змушує кожного, хто побував тут хоча б раз, вирушати в Буковель знову і знову…