Як вибрати тур в Китай

Зрозуміти Китай і осягнути всю його філософію можливо, лише проживши там ціле життя, проте навіть недовгі тури в Китай з Москви здатні наблизити вас до цього. У ваші тури варто включити екскурсію в палацовий комплекс Забороненого міста в Пекіні, підйом на Велику китайську стіну, відвідування знаменитих теракотових скульптур у місті Сіань і ефектною Великий пагоди Диких гусей у декількох кілометрах від нього, огляд гігантської статуї Будди в Лэшане (провінція Сичуань) і пам’яток монастиря Шаолінь. Хочемо порекомендувати вибрати тур в Китай на сайті https://pro-agent.kz/tours/china

Так як це найбільш відвідувані в Піднебесній місця, тут завжди багато туристів, а ціна на екскурсії не може не радувати. Якщо ви продумаєте і забронюєте все заздалегідь, то залишитеся задоволені своїми турами в Китай з Москви. Найдавніша цивілізація в світі пишається не тільки своєю історичною спадщиною. У Китаї добре розвинена інфраструктура, а сучасні архітектурні чудеса, наприклад, в Пудуні (район Шанхаю) вражають уяву. Там, де ще 20 років тому сіяли рис, сьогодні підносяться сліпучі хмарочоси.

У 2019 році варто побачити величну і жваву гавань Вікторія в Гонконзі і закруглені по фен-шуй висотні будівлі. Не забудьте про гонконгський Диснейленд, океанічний парк і нічний ринок, де за невисокою ціною можна запастися сувенірами.

Відправившись в тури в Китай з Москви ви, безсумнівно, отримаєте задоволення і від дивовижної краси китайської природи. Варто забронювати екскурсію в Хуаншань, подивитися на “Жовті гори”, відомі своїми недоторканими сосновими лісами і величезними піками. Поїздка над цією красою по канатній дорозі забезпечить вас спогадами на весь рік. Не менше емоцій здатний викликати сплав по річці Лін серед неймовірних печер і бамбукових гаїв.

Варто Вашої уваги і Західне озеро Сіху (провінція Ханчжоу), чудовий вид якого наповнить душу спокоєм і безтурботністю. Дивно, але під озером функціонує транспортний тунель. Неподалік розташувався храм Лін’інь (»усамітнення душі”), загадкові печери Жовтого Дракона і рожевих хмар, чудодійні Тигровий і Яшмовий джерела.