Вебінар вже пройшов, його можна придбати по цьому посиланню: Як вступити до університету в США

Натхненна недавнім вебинаром Тимура (автором блогу Робота в США), я вирішила зробити свій вебінар “Як поступити в американський університет”. Думаю, назва досить красномовний, так що я не буду розписувати що я буду пояснювати. Вебінар триватиме біля години, з якого я виділю 15-20 хвилин на відповіді на ваші питання (питання – тільки пов’язані з освітою в Америці, на питання по іншим темам я на вебінарі відповідати не буду). Ось приблизний майнд-мап майбутнього вебінару з питаннями, які я буду висвітлювати (натисніть, щоб збільшити). Планую провести його в п’ятницю 18 листопада в 10 вечора за московським часом.

Вебінар буде безкоштовний! Але для участі треба буде виконати два невеликих умови:
1. Прорекламувати ваш участь у вебінарі ВКонтакте або будь-який інший соціальної платформі з посиланням на цей блог або на сторінку U. S. Advice ВКонтакте. Скиньте посилання на вашу сторінку, на якій ви опублікували повідомлення про участь в коменти до цієї статті, не забудьте вказати ім’я, під яким ви підписались на розсилку, щоб я знала кому відправляти посилання на вебінар.
2. Написати невеликий відгук про вебінарі після його проходження та надіслати його мені (я відправлю приблизні питання вам на пошту після вебінару). Врахуйте, що надалі ваш відгук може бути опублікований.
Тих, кому це цікаво і хто згоден виконати вищевказані умови, чекаю наступної п’ятниці на вебінарі.
Підписатися на вебінар можна за допомогою цієї форми.

Ваше ім’я:
Ваш E-Mail: