«В Нью-Йорку за гроші можна все», – запевняв Селінджер в легендарному романі «Над прірвою у житі«. А ми підтвердимо, що неможливе можливо, представивши вам тріо найкращих готелів Міста контрастів.

«Four seasons»

Гостям найвищої готелі Нью-Йорка, розташованої на сході Мидтауна, невідома міська суєта. У «Four seasons», спроектованому творцем знаменитої піраміди Лувру і декорованому в кращих традиціях арт-деко, панує розмірене аристократична атмосфера. Крім меблів ручної роботи, розкішних джакузі і проживання пліч-о-пліч з зірками «фішкою» готелі є 9-кімнатна люкс-студія Panoramic з незабутнім видом на Манхеттен.

«Waldorf Astoria New York»

Інший Нью-Йоркський гранд-готель був заснований мільйонером Вільямом Астором в 1893 році і входив до активи його кузена Джона Джейкоба Астора IV, який пішов на дно слідом за «Титаніком». Зараз готель у стилі арт-деко служить прикрасою елегантною Парк-авеню. Старовинна «Walfdorf Astoria New York», де любив відпочивати Френк Сінатра, обладнана ванними кімнатами з мармуру і включає в себе кілька безкоштовних фітнес-залів, що працюють без відпочинку, три елітних ресторану і дуже популярний у мегаполісі SPA.

«St.Regis»

За витонченим фасадом, химерно подмигивающим склепіннями декоративних арок, ховається шик і блиск минулому аристократичної епохи. Але кришталеві люстри і старовинні гобелени 256 номерів улюбленого Сальвадором Дали готелю «St.Regis» служать лише обрамленням його головної переваги – привітного персоналу і бездоганного сервісу. Дами скоротают вечір в Spa-центрі, а їх кавалери – за стійкою «King Cole Bar», чиї стіни прикрашають роботи знаменитого ілюстратора Максфілда Перріша.

Детальніше про кращі готелі Ньюй-Йорка читайте в блозі