Стаття гостя-блогера Олександра Хвастовича


Багато хороших статей написано про те, як досягти успіху в Америці, куди піти вчитися і як влаштуватися на престижну роботу. Але не дуже багато говорять про проблеми США.
У цьому пості я хотів би висвітлити тему сексуального рабства в США. Особливо актуальна ця тема напередодні літнього припливу молодих студенток до Америки, які приїжджають по різних програмах.
Спочатку про проблему рабства в цілому. На жаль, за гроші можна купити все, що продається, включаючи людину. А оскільки секс товар який можна продавати і знову він не закінчується, як, наприклад, наркотики, то він є досить прибутковим. Факт, сексуальне рабство за прибутковістю посідає 3 місце в кримінальному світі, відразу після торгівлі зброєю і наркотиками. За приблизними розрахунками держ. департаменту США щорічно в Америці жертвами сексуального рабства стають близько 15000 чоловік, включаючи чоловіків і дітей.
Тепер трохи про російській стороні питання. Як це відбувається з нашими дівчатами (іноді хлопцями)? Наші дівчата часто спокушаються працюй в Америці, при чому їм обіцяють золоті гори і повне оформлення всіх документів, як ніби вона одна-єдина і без неї Америка не обійдеться. При чому “продавці” російських дівчат в основному теж російськомовні По приїзду забирають документи, відвозять кудись за місто і починають ґвалтувати і ламати психологічно. Оскільки на руках всі документи і вони “допомагали” приїхати в Америку, і про рідних вдома їм теж усе відомо. Часто погрожують розправою над рідними, випадки, коли дівчина надумає втекти.
Нижче посилання на репортаж з Американських новин
Історія російської дівчини Каті, яка потрапила у рабство в Америці
Проблема існує. Але як її уникнути? Питання дуже важкий і однозначної відповіді на нього немає. Але все ж є кілька простих рекомендацій. По перше їсте в Америку зі знанням базового Англійської мови, що б ви могли попросити про допомогу. Обов’язкова дізнайтеся до кого ви їсте, що краще б ці люди були родичі або хороші друзі. Якщо нікого немає і фінанси дозволяють, краще почати самому, ніж покладатися на сумнівну допомогу. І нікому не довіряйте свої документи.
На тему секс рабства в Америці є дуже хороший фільм “Живий товар”, подивитися його можна вконтакте Живий товар або знайти відео записах у нас в групі Америка для успішних.
Бережіть себе!
З повагою, Олександр
Ведучий блогу “Америка для успішних”