Опитування, проведене серед випускників університетів, показав, що важливим чинником у студентському досвіді є університетський кампус. Оскільки студенти, які вчилися в університетах з красивими кампусі, звичайно набагато більше задоволені своїм університетським досвідом, я вирішила представити вашій увазі 10 найкрасивіших університетських кампусів в США. Можливо цей список допоможе комусь визначитись з коледжем або університетом.
10. University of Hawai at Manoa, Honolulu, HI

Сотні тисяч туристів з’їжджаються щороку на Гавайські острови, але мало хто знає, що на Гаваях є престижний університет з довгим списком потенційних кандидатів. З кампуса University of Hawai at Manoa відкривається вид на знаменитий вулкан Diamond Head, а не менш знаменитий пляж Waikiki Пляж знаходиться всього в декількох кроках. Частиною кампусу також є Lyon Arboretum, а студенти мають доступ до Центру Історії Гавайських Островів. Цей кампус безперечно знаходиться в одному з найкрасивіших місць Америки.

 

9. Dartmouth College, Hanover, NH

Цей коледж, заснований в 1769 році, приведе в захват будь-якого любителя історії. Два з оригінальних будівель університету (Wentworth і Thorton Halls) були побудовані в 1820 році. Dartmouth не тільки пропонує чудові академічні можливості (не даремно це один з університетів Ліги Плюща), але і доступ до “the Hop” (the Hopkins center for the Arts). Технологіями, доступними в Baker-Berry Library, позаздрять навіть студенти MIT. А ті, хто любить свіже повітря і прогулянки на природі, будуть у захваті від стежок для прогулянок і hiking-a за Upper Valley і Connecticut River, пропонують прекрасні види в будь-який час року.

8. College of William & Mary, Williamsburg, VA

Це один з найстаріших кампусів, одну з будівель якого (Christopher Wren building) є найстарішою будівлею коледжу в країні. Кампус пропонує більше 1200 акрів лісистій зони і ставків. Більшість будівель там побудовано в георгіанському і англо-голландською архітектурному стилі. Це один з небагатьох кампусів, який приваблює не тільки студентів, але й туристів.

7. Loyola Marymount University, Los Angeles, CA

Loyola Marymount University знаходиться в одному з найкращих місць для університетського кампусу – на вершині Del Rey Hills. Цей класичний каліфорнійський університет може похвалитися мальовничими видами на Playa del Rey і Тихий Океан. Кампус весь складається з архітектурних куточків, включаючи the Sculpture Gardens. Навіть пішохідні доріжки між будинками рясніють різноманітними творами мистецтва. Свій внесок у збереження цієї природного середовища робить Loyola Law School, будівля якого покрита сонячними панелями.

6. Emory University, Atlanta, GA

Ця перлина в серці Атланти – приклад справжнього південного кампуса. Університет пропонує чудову освіту, так і безліч можливостей розширити кругозір. The Michael C. Carlos Museum, який знаходиться на кампусі, містить найбільшу на південно-сході колекцію творів мистецтва з усього світу. Ті, хто люблять прогулянки, по достоїнству оцінять Lullwater Park, розміром більш ніж 100 акрів, пропонує стежки для прогулянок і hiking-a, a також вид на будинок, де мешкає президент університету.

5. Lewis & Clark College, Portland, OR

Цей кампус, пропонує чудовий вид на гору Hood, точно надихне кожного на прогулянки на свіжому повітрі. Кампус в більш ніж 130 акрів знаходиться на вершині Palatine Hill в Портланді, Орегон. Tryon Creek State Natural Area також є частиною кампуса. Унікальна архітектура Lewis & Clark College була названа кращою експертами з дизайну, тоді як сам кампус отримав звання одного з найкрасивіших, згідно The Princeton Review.

4. Pepperdine University, Malibu, CA

Багато щорічно приїжджають на Малібу щоб насолодитися видами Тихого Океану, а студенти Pepperdine University прокидаються з цими видами щодня. Pepperdine знаменитий одними з найкращих гуртожитків у країні (що може бути краще життя прямо на Тихому Океані?) Більшість споруд на кампусі побудовано в середземноморському стилі, одне із самих знаменитих – Phillips Theme Tower.

3. University of the South (Sewanee), Sewanee, TN

Як “офіційний” Південний Університет, Sewanee University – приклад справжньої південної життя і південного освіти. Майже всі будівлі побудовані в готичному стилі, що надає кампусу воістину південний шарм. Самі знамениті будівлі – St. Luke’s Chapel і Tennessee Williams Center. Sewanee був названий одним з найкрасивіших кампусів в країні кількома журналами.

2. Kenyon College, Gambier, OH

Kenyon College знаменитий своїми командами з плавання та стрибків у воду, але далеко не кожен знає, що цей коледж в Огайо – один з найбільш мальовничих в країні. Знаменитий своєю неоготичною архітектурою, кампус не один раз надихав дизайнерів по всій країні. Old Kenyon Hall, побудованих в 1827 вважається найстарішим неоготичною будівлею в Америці. Коледж був названий одним з найкрасивіших в країні, згідно з Forbes, в 2010 році.

1. Elon University, Elon, NC

Лісиста місцевість Elon University була оголошена ботанічним садом в 2005 році, що дозволило використовувати красу кампуса для освітніх цілей. Знаходиться у серці університет Північної Кароліни кілька разів з’являвся в кіно, включаючи фільм Спайка Лі “Його Гра” (He Got Game, 1998). Elon також кілька разів називали найкрасивішим кампусом в країні, включаючи перше місце в рейтингах The Princeton Review і New York Times.