Як я обіцяла в статті про те, як я готувалася до GRE, сьогодні я дам список кращих книг для підготовки до оновленої версії GRE, а також – кращі ресурси з підготовки до кожної з секцій тесту. Як звичайно, даю посилання на BetterWorldBooks.com, оскільки вони доставляють безкоштовно по всьому світу, і на Amazon. По скільки оновлена версія тесту вийшла зовсім недавно, то всі книги публікувалися похапцем і головний недолік всіх цих підручників – помилки і невеликі помилки. Тим, кому не горить можуть почекати наступні видання цих книг. А для тих, кому треба складати іспит в найближчі півроку, це найкращі книжки для підготовки.

1. The Official Guide to the GRE revised General Test (GMAT: The Official Guide to the General Test)

Підручник, опублікований ETS, організацією, складовою і сам тест, наповнений важливою інформацією для планують здавати GRE, прикладами питань, повним іспитом на CD і ексклюзивними порадами від ETS. В ньому ви знайдете:
– повний опис нового тесту з поясненнями змін і нових типів питань;
– завдання з відповідями з реальних GRE;
– справжній GRE тест на диску;
– стратегії укладачів тесту з порадами як набрати високий бал.

BetterWorldBooks – $26.98 Amazon – $23.10
2. Gruber’s Complete GRE Guide 2012

Девізом книги є: “З допомогою пояснень завдання, ви зможете вирішити це завдання. З допомогою стратегій Губера, ви зможете вирішити тисячі завдань!” Підручник в основному по стратегії здачі тесту, показує як треба правильно дивитися на проблему, замість того щоб вирішувати кожне питання індивідуально. Автор обіцяє, що його стратегії можуть використовуватися на будь-якому GRE тесту, не тільки загалом.

BetterWorldBooks – $14.48 Amazon – $12.77
3. New GRE 2011-2012 Premier with CD-ROM (Kaplan GRE Exam Premier Live)

Пакет включає в себе підручник, диски і доступ до онлайн системі зі стратегіями, інформацією про тесті, запитаннями та завданнями щоб допомогти здає набрати як можна більш високий бал. Підручник повністю оновлений і підточено під нову версію тесту, включаючи абсолютно нові стратегії по кожному типу питань. New GRE 2011-2012 Premier with CD-ROM включає в себе:
– 6 повних тестів для практики (1 в книзі, 5 онлайн);
– 400 воспросов і відповідей з поясненнями на диску;
– детальний огляд змін в тесті;
– ключові стратегії за кожного нового типу питань GRE;
– діагностичні матеріали і практичні завдання в кінці кожного розділу для більш цільової тернировки;
– поради для вступників в магістратуру.
BetterWorldBooks – $23.48 Amazon – $18.18
4. Barron ‘ s New GRE

Оновлений підручник від Barron дає повні пояснення відповідей по кожному питанню тесту. І включає в себе діагностичний тест і два повних тіста, структуровані за оновленою версією GRE.

BetterWorldBooks – $13.48 Amazon – $10.23
5. Cracking the New GRE with DVD, 2012 Edition (Graduate School Test Preparation)

Книга включає в себе:
– доступ до четрыем повним тестів (2 онлайн і 2 в книзі);
– практичні питання з детальними поясненнями кожного відповіді;
– ключові стратегії для Text Completions, Sentence Equivalence, Numeric Entry, Quantitative Comparisons та ін;
– повний огляд всіх тим GRE;
– DVD з туториалами і корисною інформацією.

BetterWorldBooks – $26.98 Amazon – $18.86

Додаткові ресурси для підготовки до кожної секції тесту:

Barron’s Essential Words for the GRE – книга з більш ніж 800 потрібними словами для іспиту, а також вправами за Verbal Section, стратегіями і головою з аналізом і поясненням коренів слів.

GRE Math Prep Course (Nova’s GRE Prep Course) – книга для підготовки до математичної секції, дуже багато хвалять її і кажуть, що з допомогою підготовки по цій книзі набрали 800 балів з математичної частини GRE.

Ace the GRE Writing Assessment – підручник, націлений на підготовку до письмової частини тесту. У ньому пояснюється як правильно аналізувати аргументи, логічно будувати есе, як порівнювати і пов * язувати твердження, робити переходи, а також правила пунктуації (що особливо важливо для іноземних студентів).