Последние сообщения

Страницы: 1 [2] 3 4 ... 10
11
У свій вільний час ви можете займатись усім чим забажаєте.  Персонал круїзної компанії може використовувати різні заклади для відпочинку та розваг на більшості судів. Серед них є тренажерний зал, фітнес-центр, басейн, бар, конференц-зал. Ці об'єкти призначені тільки для працівників. Більшість працівників не спілкуються з пасажирами в свій вільний час. Вони не мають права використовувати можливості закладів для пасажирів. Є можливість виходити в портах і відпочивати на різних екзотичних островах.
12
Робочий режим на круїзному лайнері / Життя на круїзному лайнері
« Последний ответ от americanlife ДХТаРЫм 17, 2017, 12:38:16 pm »
Умови проживання на лайнері є досить хорошими. Кандидати проживають в каютах по двоє. Каюти маленькі, але там є усе необхідне для комфортного проживання. Є спеціальна їдальня для працівників, яка працює цілодобово. Можна піти в тренажерний зал чи просто загаряти біля басейну. Також ви можете виходити у портах і відпочивати (якщо ваш робочий графік дозволяє).
13
Працювати потрібно по 10 годин  в день. Але ви не працюєте 10 год. підряд. А наприклад з 7 до 11, потім 3-4 години обід і знову працюєте. Тобто робочий день розділений брейками. Офіційних вихідних немає.
14
Паузи будуть, адже робочий день розділений брейками. У вас буде достатньо часу, щоб відпочити або ж зайнятись своїми справами.
15
На судні робочий графік складає вам менеджер. На протязі робочого контракту графік роботи може змінюватись. Працювати потрібно по 10 годин  в день. Але ви не працюєте 10 год. підряд. А наприклад з 7 до 11, потім 3-4 години обід і знову працюєте. Тобто робочий день розділений брейками.
16
Працювати потрібно по 10 годин на день. Але ви не працюєте 10 годин підряд, можна працювати 5 годин мати 2-3 години відпочинку і знову працювати. Ваш графік залежить безпосередньо від менеджера на кораблі. Офіційних вихідних немає.
17
На один лайнер неможливо потрапити навіть із другом! Таке можливо лише за умови, якщо ви чоловік і дружина.
18
Паспорт моряка дасть вам можливість виходити у портах. Але  є компанії для яких не є обов'язковим виготовлення паспорта моряка. Про це ви дізнаєтесь безпосередньо від роботодавця.
Ви повинні розуміти ,що посвідчення особи моряка України (Паспорт моряка, Seamen’s Book, Seaman’s Identification Card) видається згідно наказу МІНІСТЕРСТВА ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ Н А К А З N 322 від 27.09.93 р.   Зареєстровано в Міністерстві м.Київ юстиції України 8 жовтня 1993 р.
19
Довідка про несудимість важливий компонент в оформленні документів для роботи на круїзних лайнерах.                                           Довідка про несудимість (про відсутність судимості) — це офіційний документ, який видається Міністерством Внутрішніх Справ України. Довідка про несудимість з МВС оформлюється за формою ІП-1. Вона потрібна для участі в тендерах, виїзду за кордон, працевлаштування за кордоном та інших потреб.
20
Ви будете працювати з людьми , це ОБОВ'ЯЗКОВО пройти медичний огляд . Метою будь-якого медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.
Страницы: 1 [2] 3 4 ... 10