Последние сообщения

Страницы: [1] 2 3 ... 10
1
Вам не потрібно брати багато речей. Візьміть лише саме необхідне. В крайньому випадку ви зможете усе купити перебуваючи безпосередньо на роботі.
2
Взуття для роботи видається. Але ви можете взяти з собою ще додатково чорне закрите взуття, яке повинне бути зручним.
3
Брати багато речей вам не потрібно. Адже весь час ви будете у робочій формі.
4
Персонал круїзної компанії може використовувати різні заклади для відпочинку та розваг на більшості судів. Серед них є тренажерний зал, фітнес-центр, басейн, бар, конференц-зал. Ці об'єкти призначені тільки для працівників. Більшість працівників не спілкуються з пасажирами в свій вільний час. Вони не мають права використовувати можливості закладів для пасажирів.
5
Умови проживання на кораблі / Як працюється на круїзному лайнері?
« Последний ответ от americanlife ДХТаРЫм 17, 2017, 01:01:46 pm »
Люди, які звертаються на роботу до круїзного лайнера бажають подорожувати. Тим не менше, лише цього недостатньо. Завжди потрібно мати деякий досвід у своїй галузі працюючи на землі. Найчастішим є досвід у гостинній індустрії. Ресторани та готелі є чудовими місцями для навчання обслуговуванню клієнтів. Готельні та кулінарні школи і академії надають найкращий досвід і випускники цих закладів частіше є найманими круїзними компаніями.
6
Умови проживання на кораблі / Як жити в каюті на лайнері?
« Последний ответ от americanlife ДХТаРЫм 17, 2017, 12:54:51 pm »
По приїзду на лайнер у перший день вам проведуть невеличку екскурсію по лайнері. Покажуть вашу каюту. В каютах живуть по 2. Тобто у вас  буде сусід. Каюти маленькі, але з усім необхідним. Майже у всіх круїзних компаніях каюти для єкіпажу мають телевізори. Більшість кабін розташовані на одній з нижніх палуб і не мають вікон. Ви повинні відмовитися від деяких ваших звичок і звикнути до звичок сусідів по каюті
7
Як правило перший контракт завжди йде на 8 місяців. Усі наступні на 6. Тобто, це робота на перспективу.
8
Якщо, у вас виникнуть якісь проблеми зі здоров'ям ви завжди зможете звернутись за допомогою у медпункт.
9
Харчування для працівників ж безкоштовним. Є спеціальні їдальні, які працюють цілодобово. Це дуже зручно, адже ви можете в любий, вільний від роботи, час поїсти.
10
Все залежить від самої людини, від її ставлення до роботи. Усі кандидати попередньо повідомлені про те, що вихідних у них не буде. Працювати потрібно кожного дня по 10 год. Тут уже вирішувати вам. 
Страницы: [1] 2 3 ... 10