Work and travel, Work on cruise ship

Work and Travel => Додаткова робота під час програми Work and Travel => Тема начата: americanlife от ДХТаРЫм 16, 2017, 01:38:55 pm

Название: Як знайти додаткову роботу?
Отправлено: americanlife от ДХТаРЫм 16, 2017, 01:38:55 pm
Другу роботу можна шукати в Інтернеті, але більше шансів у тебе буде, якщо ти сам обійдеш усі заклади, що знаходяться поряд із твоїм житлом та першою роботою. Зазвичай компанії, що потребують співробітників, вивішують оголошення на зразок: «HIRING NOW» або «HELP WANTED». Але, навіть якщо цього немає, ти можеш сміливо заходити у заклад і запитувати, чи не потрібна їм допомога на літо. Краще за все одразу попросити працівників покликати менеджера закладу, він точно знає, чи потрібні компанії працівники на сезон. При цьому не забувай посміхатись, так більше шансів знайти роботу.
Якщо ти вирішив зайнятися пошуком другої роботи в Інтернеті, тобі потрібно розіслати е-мейлом резюме та зателефонувати до обраних місць на сайті. На сайті кожної компанії в США є інформація щодо працевлаштування в розділі Career/Job. В цьому розділі ти побачиш, які позиції відкриті та на який е-мейл надсилати резюме. Там також можна знайти онлайн анкету, яку необхідно заповнити для розгляду твоєї кандидатури на вакансію. Обов'язково вкажи в анкеті свій номер телефону, щоб роботодавець, за наявності відкритих вакансій, міг з тобою зв'язатись та запросити на співбесіду.