Для тих, хто хоче вивчити або підігнати англійська, підготуватися до TOEFL, інтерв’ю, або просто підігнати розмовну мову і не знає з чого почати, у мене є прекрасна новина – безкоштовний урок від компанії Overcome the Barrier для читачів мого блогу.


Про компанію

Overcome the Barrier до недавнього часу працювала виключно з корпоративними клієнтами, великими російськими компаніями, такими як OGK-4, Qiwi кількома російськими електростанціями, але з недавніх пір навчання стало доступним і індивідуальним клієнтам.

Як ведеться навчання.

Навчання ведеться по Скайпу методом “занурення”, тобто індивідуально і виключно англійською. Більшість викладачів (американці), також є кілька російськомовних викладачів, які прожили в Штатах довгий час і розмовляють англійською вільно. Такі викладачі зазвичай займаються з тими, у кого англійська на нульовому рівні, оскільки, для тих, хто не володіє мовою взагалі, потрібні бувають роз’яснення російською мовою. Ті ж, хто знає англійську мову хоча б на середньому рівні, отримають незрівнянну користь від спілкування з носіями мови. Що корисно, вся ваша мова записується викладачем в Google docs в онлайн режимі і відразу ж виправляється, що дає можливість миттєво побачити і проаналізувати свої помилки. Довжина одного заняття – півтори години. Як приблизно проходить урок можна подивитися у відео.Корпоративні клієнти з успіхом користуються послугами Overcome the Barrier для навчання англійської своїх співробітників. Але я розумію, що у вас можуть бути зовсім інші цілі. Оскільки я пишу про навчання, роботу та життя в США, я б хотіла порадити, як можна витягти максимальну користь від індивідуального підходу компанії для планують навчатися, працювати, або просто жити в Штатах. Те, що ви хочете отримати від уроку, залежить тільки від ваших побажань і цілей, ось кілька моїх порад:


1. Ви можете підготуватися до TOEFL: попросіть викладача попрактикувати всі 4 розділу TOEFL, отримуючи моментальні поради і виправлення від носія мови. Викладач зможе відповісти на всі запитання щодо вживання певної лексики і виразів, а також роз’яснити спірні моменти в Reading-e. В якості домашньої роботи, ви можете писати есе для Writing-a, а викладач допоможе їх виправляти на уроці, попутно пояснюючи свої виправлення і, природно, спілкування з носієм поліпшить ваш Listening Comprehension, так і Speaking skills.

2. Написати есе та personal statement: звичайно за вас есе ніхто не напише, але граматичні, орфографічні та пунктуаційні помилки краще носія мови ніхто не виправить. Крім того, під час розмови, ви зможете задати всі ваші запитання про те, як краще написати есе, про правила написання есе і т. п. Всі викладачі навчалися в американських школах і теж колись вступали в американські університети, тому є шанс отримати непогані поради, тим більше, що серед них є ті, хто вступив в досить престижні вузи, такі як NYU, на приклад.

3. Підготуватися до інтерв’ю: незалежно від того приїжджаєте ви вчитися, працювати по Work & Travel з подальшими планами змінити роботодавця, або переїжджаєте в Штати на ПМЖ, рано чи пізно перед вами постане проблема пошуку роботи. Фахівці радять тренувати інтерв’ю зі знайомими або родичами – чому б не потренувати його англійською з носієм мови? Ви не тільки оттренируете свою промову і відповіді на “чергові” питання, а й попрактикуете мову, навчіться говорити “elevator speech” і запасетеся декількома корисними порадами.

Переваги такого навчання:

– займатися можна в будь-який зручний для вас час і в будь-якому місці, при цьому зберігати регулярність занять

– можна “підігнати” заняття персонально для ваших особистих цілей, будь то просто вивчити мову, підготуватися до TOEFL, написати есе або personal statement, потренуватися для інтерв’ю, покращити розмовну мову та розуміння і т. д.

– можливість “живого” спілкування з носіями мови

– можливість бачити свою промову, помилки та виправлення в онлайн режимі

– викладачі будуть змінюватися, що виключає звикання до одного типу промови.


Недоліки залежать від вашого рівня і цілей:
– якщо англійська у вас на нульовому або дуже низькому рівні, спілкування з носієм може бути дуже важким і малопродуктивним (якщо ви не знаєте більшості слів, ви нічого не зрозумієте, а викладач не зможе нічого толком пояснити) – в цьому випадку попросіть працювати з викладачем, який володіє російською мовою

– якщо англійська у вас на рівні, на якому ви більш або менш можете спілкуватися, працюючи з російськомовним викладачем, ви можете піддаватися спокусі переходити на російську, коли що-то важко сказати, що буде гальмувати ваш прогрес – в цьому випадку попросіть працювати з викладачем, який володіє тільки англійською.

Вартість

Перший урок (15-20 хвилин) – безкоштовний (до речі, він ні до чого не зобов’язує). Далі – курс з 8 занять. Ціна залежить від того, як часто ви хочете займатися. Одне заняття буде коштувати $50. Але при покупці занять з 4-тижневим лімітом (8 занять повинні бути закінчені за 4 тижні), ви отримаєте 20% знижку, тобто повний місячний пакет обійдеться у $320. Але тільки і виключно для читачів цього блогу – якщо після безкоштовного пробного уроку ви вирішите продовжити заняття і придбаєте курс з 8 уроків, то ви отримаєте 9-й урок в подарунок! Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією, вкажіть, що ви дізналися про нього з цього блогу.

Всі, кому цікаво, можуть підписатися на пробний урок, заповнивши цю форму:

Headline

  • Ім’я:

  • Прізвище:

  • Email:

  • Skype:

  • 0subscribers
  • Ми поважаємо вашу конфидециальность

  • Email Marketing by GetResponse


Після заповнення форми, вам прийде лист-підтвердження і ви повинні будете підтвердити клікнувши на лінк. Після цього Ви отримаєте лист з детальною інструкцією як призначити дату і час для безкоштовного пробного уроку.

Не забудьте вказати, що ви дізналися про пропозицію з цього блогу. Сподіваюся почути відгуки тих, хто спробує – напишіть мені, будь ласка, чи задовольнив урок ваші очікування.