При пошуку університету або коледжу може бути важливо кількість іноземних студентів у цьому самому університеті або коледжі. Я чула дещо не дуже веселих історій від студентів виїхали в університети в американські глибинки, в яких навчалися майже тільки американці. Звичайно, з одного боку це добре – ти повністю дізнаєшся американську культуру варясь в їх котлі, але з іншого боку потрібен якийсь іноземний community, нехай навіть і не зі своєї батьківщини – важко бути єдиним, для кого англійська не рідна, а ще важче якщо ти ніяк не можеш перейнятися американською культурою, а однодумців у тебе зовсім немає. До того ж, університети з великою кількістю іноземних студентів часто пишаються своєю різноманітністю (diversity) і те, що ви – іноземець може значно поліпшити ваші шанси потрапити туди. Більш того, чим більше іноземних студентів в університеті, тим краще буде працювати Офіс для роботи з іноземними студентами, тим більше інформації і допомоги ви можете отримати у візових питаннях, в питаннях зміни статусу і т. п. загалом, сьогоднішній пост я б хотіла присвятити американським університетам з найбільшим процентним співвідношенням іноземних студентів.
1. The New School, New York, NY.

Приватний університет, близько 23% студентів якого – іноземці. За іронією долі, це той самий університет, магістратуру в якому я закінчувала. The New School знаходиться на Манхеттені в районі Грінвіч Віллідж. Університет знаменитий своїм нетрадиційним підходом до освіти (явно не для тих, хто хоче вчитися в класичному универистете), ліберальністю і дуже слабо розвиненою спортивною життям (знову ж, не для тих, кому потрібна спортивна студентська життя). Підрозділи університету включають всі можливі гуманітарні напрями, включаючи музику і театр, а школа дизайну (Parsons The New School for Design) є однією з кращих в країні і має філії в Парижі, Домініканській Республіці і Японії. У 2010 році університет прийняв 51% аплікантів, 82% студентів отримують фінансову допомогу від університету.
2. Wesleyan College, Macon, Georgia.

Приватний коледж, 20% студентів якого – іноземці. Історично Wesleyan College був жіночим коледжем, і хоча зараз двері до нього відкриті і чоловічій половині, близько 98% студентів – дівчата. Коледж досить маленький (у 2010 році в ньому навчалося близько 740 студентів), але дуже престижний (128-й у рейтингу Forbes 2010, тобто топ-3%). Також, маленька кількість студентів дозволяє університету фінансово допомагати кожному, це один з небагатьох коледжів, де кожен студент отримує фінансову допомогу від університету. Коледж пропонує в основному бакалаврські програми, але є також 2 магістерські – Master of Education in Early Childhood Education і Executive МВА. У 2010 році було прийнято 53% аплікантів.

3. Mount Holyoke College, South Hadley, Massachusetts.


Ще один приватний жіночий коледж пропонує в основному бакалаврський ступінь, магістратура там тільки по психології. Тут відсоток “жіночого населення” становить 99.9%. Але Mount Holyoke College хороший не тільки своєю престижністю (79-й у списку Forbes, тобто топ-1% в країні!), але і тим, що студенти цього коледжу можуть робити інженерні dual degree програми з California Institute of Technology, Thayer School of Engineering (Dartmouth College), і University of Massachusetts Amherst. Також коледж є членом Five College Consortium, що дозволяє студентам брати курси в Amherst College, Smith College, Hampshire College, University of Massachusetts Amherst. Фінансову допомогу від коледжу отримують 75% студентів. У 2010 році туди прийняли 53% аплікантів.
4. University of the Ozarks, Clarksville, Arkansas.

Невеликий приватний коледж пропонує тільки бакалаврський освіта. 18% студентів – іноземці. Завдяки невеликій студентському складу (в 2010 році в коледжі було близько 675 студентів), 98% отримують фінансову допомогу від коледжу. У 2010 році університет прийняв 65% аплікантів.
5. Oklahoma City University, Oklahoma City, OK.

Приватний університет пропонує як бакалаврську, так і магістерську і докторську ступінь. 18% студентів – іноземці. Один зі стереотипів цього університету – що там навчаються тільки багаті і навчаються в основному на театральному або танцювальному напрямках. Насправді в університеті навчаються студенти з усіх сфер життя, а спеціальностей – безліч, включаючи освіту, бізнес, сестринська справа, кримінологію і т. д. 2010 року університет прийняв 79% аплікантів і надав фінансову допомогу 48% студентів.
6. Illinois Institute of Technology, Chicago, Illinois.

Технологічний інститут більшість студентів якого навчаються на магістратурі і докторантурі, тим не менш там є і кілька бакалаврських програм. 17% студентів – іноземці. А 99% отримують інститутську фінансову допомогу. У 2010 році було прийнято 57% аплікантів.

7. Початок College, Elsah, Illinois.

Дуже престижний і невеликий коледж, 68-й у рейтингу Forbes (топ 1%). Надає тільки ступінь бакалавра і навчає близько 550 студентів 17% з яких – іноземці. Початок College знаменитий студентською командою побудувала машину рухається за рахунок сонячної енергії та приймає участь у гонках таких машин. У 2010 році Почала College взяли 84% аплікантів, 91% студентів отримують фінансову допомогу від коледжу.

8. Westminster College, Fulton, Missouri.

Ще один коледж пропонує тільки ступінь бакалавра, 113-й у рейтингу Forbes топ 2%). 16% студентів Westminster College – іноземці. Коледж знаменитий Національним музеєм Черчілля і бібліотекою, які перебувають на кампусі. У 1946 році Вінстон Черчілль виголосив свою знамениту промову про “залізну завісу”. У 1992 Михайло Горбачов у свою чергу виголосив тут мова про завершення “холодної війни”. А в 1990, у річницю падіння Берлінської стіни, тодішній президент Рональд Рейган відвідав коледж і подарував йому частина Берлінської стіни, яка зараз є одним з историчеких монументів коледжу. Коледж надає фінансову допомогу 98% студентів. У 2010 було прийнято 77% аплікантів.
9. Niagara University, Lewiston, New York.

Приватний католицький університет 16% студентів якого – іноземці. Університетом досі керують викентиане, всі президенти університету, включаючи нинішнього, – викентианские священики. Найпопулярніші спеціальності – бізнес і освіта. У 2010 році взяли 80% аплікантів і університет надав фінансову допомогу 70% студентів.

10. East-West University, Chicago, Illinois.

Приватний університет 16% студентів якого – іноземці. Велика частина студентів (більше 60%) – афро-американці, близько 15% – латиноамериканці. Таким чином, East-West University – єдиний університет в Чикаго, в якому превалюють національні меншини.