7 коледжів, в яких гарантовано можна знайти роботу на час навчання

Як я писала у статті Як знайти роботу іноземному студентові, роботу на університетському кампусі студенту знайти не так вже просто. Але є коледжі, які гарантовано надають роботу кожного студента, який у них навчається.

Як швидко і дешево дістатися з аеропортів Нью-Йорка до Манхэтенна і Брукліна

Перший раз в Нью-Йорку? Якщо перед вами проблема як швидко і дешево дістатися з аеропортів Нью-Йорка до Манхэтенна і Брукліна, то вам не доведеться збирати по крупицях інформацію з різних джерел.

Топ-20 найбільш затребуваних професій у США

Обираючи майбутню професію, важливо враховувати не тільки те, які спеціальності зараз популярні в Америці і які професії найбільш високооплачувані, але і буде ваша професія затребувана поки ви закінчите вуз.

Вчимо англійську: 5 ресурсів, які можуть допомогти

Сьогодні я опублікувала нове відео, в якому розповіла про пять ресурси, які можуть допомогти вивчити англійську. 1. Відеоблог Ірини Школа поліглотів

Участь у FLEX. Інтервю з одним із учасників відбіркового туру

Як я і обіцяла в недавній статті про програму обміну для школярів FLEX, сьогодні я публікую інтервю з фіналістом. Напевно слово фіналіст в контексті програми вживати не зовсім вірно – поки невідомо чи виграв Олександр (результати будуть у травні), але він пройшов у фінал, тобто успішно пройшов всі 3 туру і розповість нам з чого вони складаються, а також дасть кілька порад про те, на що варто звернути увагу.

Рекомендуємо