Життя іммігрантів в США: підсумок шести років

Багато блогери пишуть про результаті їхнього життя за останні рік/три/пять і т. д. Ось і я вирішила не відставати і написати про результаті нашого життя в США, а живу я тут вже майже 6 років (у серпні 2014 буде 6).

Інтервю на грін карту після шлюбу з громадянином США

Як я обіцяла у статті Грін карта через шлюб з громадянином США: що робити після весілля, процес подачі документів, сьогодні я опублікую список питань, які можуть поставити на імміграційному інтервю.

Як заощадити роблячи покупки онлайн

Корисне відео про те, як заощадити роблячи покупки онлайн використовуючи сайт Ebates.com. Не тільки для жителів Америки, але для всіх, хто купує онлайн авіаквитки, бронює готелі, купує онлайн будь-який товар з американських магазинів (одяг, взуття, косметика, компютери, електроніка та багато іншого).

Де краще вчитися, або як вибрати університет у США. Частина 1

При виборі програми або університету треба враховувати кілька факторів. Ось деякі з них: 1. Акредитація. Американська освіта коштує чималих грошей, тому було б нерозумно викидати їх на університет або коледж чий диплом або сертифікат не буде визнаний іншими університетами або роботодавцями.

Як вибрати університет у США (відео урок)

Якщо походити по форумах і групами присвяченим навчання в Америці, то найчастіші питання, які можна побачити зазвичай повязані з тим як вибрати університет в США і будуть схожі на ці: Порадьте, будь ласка, університет, в якому можна вчитися за такою-то специльности, або Де в Нью-Йорку можна вчитися за такою-то спеціальністю недорого? щоб вам не довелося просити рад у таких питаннях (все ж вибір університету питання досить важливий щоб покладатися на чиїсь поради), я вирішила зробити цей туторіал і показати як можна самому знайти університети в США по цікавить вас фахом і за іншими можливо важливим для вас критеріям (місце розташування, ціна тощо).

Рекомендуємо