Іноземні студенти вважають за краще не залишатися в Америці після закінчення навчання

Згідно сприйняття більшості, іноземні студенти в Америці планують залишитися в Штатах і знайти роботу після закінчення навчання. Існує поширена думка, що США надає кращі робочі місця і, отже, повинні бути вибором номер один, як країна, де іноземні студенти хочуть жити і працювати після закінчення навчання.

Що таке вимога про дворічному перебування вдома і як його уникнути

У статті про студентські візи я писала, про те, що до деяких власникам візи J-1 і членам їх сімей предявляється вимога про дворічному перебування вдома після закінчення навчання.

10 найпопулярніших бакалаврських спеціальностей в США

Бакалаврський ступінь в Америці пропонує досить велику академічну свободу. Ви можете розвивати свої інтереси в певній сфері, так і пробувати щось нове в той же час зясовуючи яка спеціальність для вас краще.

Як скласти резюме, яке не залишить без уваги роботодавець. Мій огляд книги Guerilla Resumes

Один із частих питань, які мені задають – як правильно скласти резюме. Нещодавно я виявила електронну книгу під назвою Guerilla Resumes і, по скільки, знаю що тема резюме і супровідних листів (cover letter) досить актуальна і для моїх читачів, вирішила написати невеликий огляд.

5 штатів США з найвищими податками

Як я і обіцяв в попередній статті про 5 штатів США з найменшими податками, сьогодні я поговорю про штати з найвищими податками. 1. Нью-Джерсі. Якщо врахувати податок штату, податок на нерухомість, податок з продажу і податок на дохід, мешканці штату садів платять близько 11.8% податків.

Рекомендуємо