Іноземні студенти вважають за краще не залишатися в Америці після закінчення навчання

Згідно сприйняття більшості, іноземні студенти в Америці планують залишитися в Штатах і знайти роботу після закінчення навчання. Існує поширена думка, що США надає кращі робочі місця і, отже, повинні бути вибором номер один, як країна, де іноземні студенти хочуть жити і працювати після закінчення навчання.

Ураган Айрін. Враження з Північної Кароліни

Це стаття гостя-блогера Марини Кроуб 31 серпня 2011 року. Це мій перший досвід зустрічі урагану в Америці. Раніше, звичайно, я бачила по телеку Катрін, страшні картинки руйнувань і т.

Як я готувалася до GRE

Як я і обіцяла у статті про структуру GRE, сьогодні я розповім про те, як готувалася до іспиту і як його здавала я. GRE для мене був не дуже важливий – з восьми внз, куди я надходила лише один хотів GRE.

Ціни в США на продукти

Багатьох цікавлять ціни в США на продукти. Сьогодні я записала відео, в якому показала результат мого походу по продуктовим магазинам – що я купила і скільки запатила.

Кращі місця для життя в США

В одній з попередніх статей я писала про найдешевших місцях для життя в США, тепер хотілося б поговорити не тільки про ціну, але і про якість. Якість життя в Америці передбачає наявність роботи (відносно низький рівень безробіття), хороших шкіл, безпеки, низькою злочинності і місць сімї де можна провести час і розважитися.

Рекомендуємо