Скільки коштує жити в Америці. Додаткові витрати студента і не тільки

У статтях про безкоштовних і недорогих університетах я писала в основному про витрати на навчання та житло. У цій статті хочу розповісти про те, які додаткові витрати чекають іноземного студента, та й взагалі, будь-якого охочого жити в США.

Американські університети з найбільшим процентним співвідношенням іноземних студентів

При пошуку університету або коледжу може бути важливо кількість іноземних студентів у цьому самому університеті або коледжі. Я чула дещо не дуже веселих історій від студентів виїхали в університети в американські глибинки, в яких навчалися майже тільки американці.

Як я готувалася до GRE

Як я і обіцяла у статті про структуру GRE, сьогодні я розповім про те, як готувалася до іспиту і як його здавала я. GRE для мене був не дуже важливий – з восьми внз, куди я надходила лише один хотів GRE.

Відео з зовнішнього програвача

Такі пости можуть мати також регулярне зміст. Але я повинен пояснити вам, як все це народилося помилка сидіти voluptatem accusantium doloremque laudantium, ціла справа, і вона, якої від нього дослідника істини, майстер-будівельник людського щастя.

Приклади запитань, які задають на університетському інтервю

Як я і обіцяла, в цій статті я опублікую питання, які часто задають на університетському інтервю, співбесіді при вступі до американського вуз, а також приклади питань, які ви можете задати того, хто буде вас інтервювати.

Рекомендуємо