Відпустки в Америці, чи відпочинок по-американськи

Сьогодні я разговариала з HR працівником з Росії і дізналася, що за російським законодавством працівникам покладено оплачувана відпустка як мінімум 28 днів у році.

Як швидко і дешево дістатися з аеропортів Нью-Йорка до Манхэтенна і Брукліна

Перший раз в Нью-Йорку? Якщо перед вами проблема як швидко і дешево дістатися з аеропортів Нью-Йорка до Манхэтенна і Брукліна, то вам не доведеться збирати по крупицях інформацію з різних джерел.

Як вибрати тему для есе при вступі до внз

Корисне відео про те як вибрати тему для есе, яке пишуть для вступу до вузу. Більше підійде бакалаврам, оскільки зазвичай вибір есе дається тим, хто вступає на бакалаврат, тоді як від вступників в магістратуру зазвичай хочуть Personal Statement.

Навчання в США. Інтервю з Женею Сосновським. Американська школа, вступ до університету, навчання в...

Інтервю про багатьох аспектах навчання в США – починаючи зі школи і закінчуючи внз, магістратурою і докторантурою. Женя, який також є одним з модераторів в групі Вступити в США/Travel USA ВКонтакте, пройшов всі кроки – від навчання в американській школі, до PhD з атомної інженерії в MIT і ділиться з нами своїм досвідом навчання в Америці.

10 способів заробити іноземному студентові

У попередніх постах я вже писала про складнощі у пошуку роботи та про деякі поради як знайти роботу іноземному студентові. Сьогодні хочу написати 10 невеликих рад голодним студентам про те як заробити трохи грошей або як роздобути гроші, якщо вони терміново знадобилися.

Рекомендуємо