Гуртожиток або знімна квартира? Де краще жити під час навчання

В загальному-то не можна однозначно відповісти і на питання який тип житла краще – на кампусі (on-campus housing) або поза ним (off-campus housing). У кожної з цих опцій є позитивні і негативні сторони.

Як отримати водійські права в Каліфорнії, або як поміняти права іншого штату на каліфорнійські

Напевно деякі з моїх читачів знають, що пару місяців тому ми перебралися до Каліфорнії і тепер живемо в Силіконовій Долині. У звязку з цим, я вирішила поділитися досвідом про те, як отримувати або міняти водійські права в Каліфорнії.

5 американських внз, у яких навчаються безкоштовно навіть іноземні студенти

Те, що безкоштовної освіти (тим більше для іноземних студентів) в Америці не існує – це майже правда. І якщо у американців є шанс отримати грант, сколаршип або федеральну фінансову допомогу, яка покриє більшість витрат для навчання в будь-якому університеті, то іноземним студентам доводиться розраховувати тільки на себе.

Відео з зовнішнього програвача

Такі пости можуть мати також регулярне зміст. Але я повинен пояснити вам, як все це народилося помилка сидіти voluptatem accusantium doloremque laudantium, ціла справа, і вона, якої від нього дослідника істини, майстер-будівельник людського щастя.

Як поступити в бізнес-школу Стенфорда

Бізнес школа Стенфорда є однією з найбільш привабливих в країні, оскільки сам університет знаходиться в серці Силіконової Долини і більшість випускників відправляються працювати в стартапи відразу після отримання ступеня MBA.

Рекомендуємо