Звичайною поштою

Цей пост має свій власний [Марка]індивідуальний сайдбар [/Марк] . Я поклав Facebool likebox в останній чірікать на ньому. Cisco в горлі США скорботи і мстя закласти управління ліжко; і продуктивність будь-якого з моїх хокейних матусь.

Відрахування з американського університету

Одна з читачок задала мені питання про відрахування з американських університетів. Я, звичайно, сподіваюся, що ті, хто серйозно хочуть вчитися в Америці ніколи не підпадуть під ці критерії, але як мовиться, попереджений, значить озброєний.

Пост з рекомендовані зображення

Ви можете приховати зображення всередині поста. Чи ні. Cisco в горлі США стогони і мстя закласти управління ліжко і опускають в будь-який з моїх хокейних матусь.

Як вибрати університет у США (відео урок)

Якщо походити по форумах і групами присвяченим навчання в Америці, то найчастіші питання, які можна побачити зазвичай повязані з тим як вибрати університет в США і будуть схожі на ці: Порадьте, будь ласка, університет, в якому можна вчитися за такою-то специльности, або Де в Нью-Йорку можна вчитися за такою-то спеціальністю недорого? щоб вам не довелося просити рад у таких питаннях (все ж вибір університету питання досить важливий щоб покладатися на чиїсь поради), я вирішила зробити цей туторіал і показати як можна самому знайти університети в США по цікавить вас фахом і за іншими можливо важливим для вас критеріям (місце розташування, ціна тощо).

Життя іммігрантів в США: підсумок шести років

Багато блогери пишуть про результаті їхнього життя за останні рік/три/пять і т. д. Ось і я вирішила не відставати і написати про результаті нашого життя в США, а живу я тут вже майже 6 років (у серпні 2014 буде 6).

Рекомендуємо