Іноземні студенти вважають за краще не залишатися в Америці після закінчення навчання

Згідно сприйняття більшості, іноземні студенти в Америці планують залишитися в Штатах і знайти роботу після закінчення навчання. Існує поширена думка, що США надає кращі робочі місця і, отже, повинні бути вибором номер один, як країна, де іноземні студенти хочуть жити і працювати після закінчення навчання.

Американські університети з найбільшим процентним співвідношенням іноземних студентів

При пошуку університету або коледжу може бути важливо кількість іноземних студентів у цьому самому університеті або коледжі. Я чула дещо не дуже веселих історій від студентів виїхали в університети в американські глибинки, в яких навчалися майже тільки американці.

Ціни в США на продукти

Багатьох цікавлять ціни в США на продукти. Сьогодні я записала відео, в якому показала результат мого походу по продуктовим магазинам – що я купила і скільки запатила.

TOEFL або IELTS – у чому різниця і що краще?

0
Оскільки американські навчальні заклади хочуть переконатися, що ви знаєте англійську на належному рівні для навчання в англомовному вузі, майже всі вимагають здачі тесту з англійської мови.

Як отримати водійські права в США?

Питання дуже важливе, оскільки в більшості місць в Америці неможливо жити без машини. Тим не менш, універсальної відповіді на це питання не існує, тому що у кожного штату свої закони і свої правила отримання водійських прав.

Рекомендуємо