Як я писала у статті ” Як знайти роботу іноземному студентові, роботу на університетському кампусі студенту знайти не так вже просто. Але є коледжі, які гарантовано надають роботу кожного студента, який у них навчається. Про таких коледжах і поговоримо в сегодняший статті.

В Америці є так званий Work College Consortium, в який входять 7 вузів. Коледжі-члени цієї організації вважають, що студентська робота є невід’ємною частиною навчального процесу і в таких коледжах кожних студент повинен працювати, не дивлячись на академічну програму або фінансові можливості. Студентська робота зазвичай буває від 10 до 20 годин в тиждень і включає в себе абсолютно різну діяльність – від роботи асистентом викладача (teaching assistant) до ухаживаня за тваринами на території кампуса. Такі програми вважаються корисними як для студентів, так і для самих коледжів – студенти отримують досвід роботи і якусь фінансову підтримку, а коледжі економлять на співробітниках. Більшість з цих вузів пропонує тільки бакалаврські програми. Вся нижепредставленная фінансова інформація актуальна на березень 2011 року.

1. Berea College (Кентуккі) і 2. College of the Ozarks (Міссурі) – про цих коледжах ви напевно вже знаєте, якщо читали статтю про безкоштовні університети в США. Студентам цих вузів не тільки надається робота, але й оплачуються всі витрати на навчання.

3. Alice Lloyd College – коледж в Кентуккі, що пропонує тільки ступінь бакалавра. В цьому коледжі навчання безкоштовна для жителів 108 регіонів (counties), які знаходяться в штаті Вірджинія, Кентуккі, Огайо і Теннессі. Жителям інших регіонів/штатів і іноземним студентам доведеться платити за навчання. Ціна за навчання – $8,100 в рік, проживання – $4,650. У 2009 році туди взяли 9% з усіх аплікантів.

4. Blackburn College – приватний коледж в Іллінойсі, що пропонує тільки ступінь бакалавра. Навчання там коштує $14,886 в рік, проживання – $2,500 + $2,290 за meal plan в семестр. За роботу студенти отримують кредит на навчання у розмірі $2,640 в перший рік, $2,970 у другій і $3,300 у наступні. У 2009 році в коледж взяли 54% з усіх аплікантів.

5. Ecclesia College – релігійний (християнський) коледж в Арканзасі, що пропонує не тільки пов’язані з релігією, але також бакалаврат в бізнес адміністрування та в спортивному менеджменті. Навчання коштує $16,000 в рік, проживання близько $3,000 на семестр, але як стверджують у самому коледжі, завдяки різним видам фінансової допомоги і грантів, більшість студентів платить не більше $6,000 в рік. За роботу студенти отримують $11 за годину, що становить близько $2,500 в семестр.

6. Sterling College – приватний коледж у Вермонті, що пропонує тільки ступінь бакалавра. Це самий маленький коледж акредитований в країні і один з двох американських вузів, де можна отримати ступінь бакалавра в приполярних дослідженнях (Circumpolar Studies). Навчання там коштує $26,802 в рік, проживання – $3,684 в рік. За роботу студенти отримують мінімум $1,650 як кредит на навчання. У 2009 році взяли 78% з усіх аплікантів.

7. Malcolm Wilson College – приватний коледж у Північній Кароліні, що пропонує не тільки ступінь бакалавра, але і дві магістерські – М. А. in Teaching і MFA in Creative Writing. Вартість навчання – $26,675 в рік, проживання – $8,213 в рік. За роботу студенти отримують $3,480 як кредит на навчання. У 2009 році взяли 76% з усіх аплікантів.