Як я і обіцяв в попередній статті про 5 штатів США з найменшими податками, сьогодні я поговорю про штати з найвищими податками.

1. Нью-Джерсі.

Якщо врахувати податок штату, податок на нерухомість, податок з продажу і податок на дохід, мешканці штату садів” платять близько 11.8% податків. Це найвища цифра у всій країні.

2. Нью-Йорк.

Нью-Йорк не дарма вважається одним з найдорожчих місць для життя. Дорогий цей штату не тільки з-за дуже дорогою життя в Нью-Йорк Сіті, але й тому, що за податками він поступається сусідній Нью-Джерсі лише на 0.1%. Загальна сума податків в Нью-Йорку складає 11.7%. З-за фінансових проблем штату, найближчим часом податки точно не скоротять, а то й збільшать, ввівши нові. Приміром, нещодавно додали додатковий податок на газовані напої.

3. Коннектикут.

Ще один сусід Нью-Йорка і Нью-Джерсі з високими податками. Справа в тому, що це досить “забезпечений” штат, там живе багато забезпечених людей, які працюють в NYC, але жити воліє в більш спокійних і безпечних передмістях. І хоча податок на дохід в Коннектикуті досить середній, податок на нерухомість – один з найвищих в країні. Також в Коннектикуті дуже високі податки на бензин і на сигарети. З багатих платників податків намагаються вичавити більше податків, приміром, в цьому штаті величезна мито на спадщину і на дорогі подарунки.

4. Меріленд.

Ще один штат, який підняв податки щоб “нажитися” на мільйонерів, але на відміну від Коннектикуту, замість цього почав втрачати платників податків. З-за високих податків багато мільйонерів змінили місце проживання. А жителі Меріленда продовжують платити високі податки.

5. Гаваї

Якщо б існувала нагорода за найбільш заплутану податкову систему, Гаваї, напевно, отримали би перший приз. Податок на прибуток там дуже складний, складається з 12 бракетов. Ті, хто заробляє більше $200,000 в рік самостійно, або $400,000 спільно з чоловіком/дружиною платять 11% податку! Це самий високий податок на дохід в країні. Крім того, на Гаваях дуже високий податок на нерухомість (хоча чудові види з вікна напевно цього варті) ?

Якщо вас цікавить податкова тема читайте також про те, що таке податок на доход і як він розраховується. А також про штатах, в яких сплачується найменше податків. Вас також може зацікавити моє відео, в якому я показую вважаються податки на дохід для фізичних осіб на прикладі Каліфорнії.